На минулому тижні в рамках операції «Мігрант» поліцейськими Покровської оперзони притягнуто до відповідальності 4 особи

Протягом останнього тижня співробітниками поліції Покровської оперативної зони виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності двох іноземців та двох громадян України, які порушили міграційне законодавство.

На території Покровської оперативної зони триває операція «Мігрант», яка розпочалась в лютому і спрямована на запобігання нелегальній міграції, а також інших правопорушень, що вчиняють іноземці та особи без громадянства.

Під час проведення операції «Мігрант» співробітниками поліції Покровської оперативної зони виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності чотирьох громадян. Серед них піддані Російської Федерації та Азербайджану, які незаконно перебували на території нашої держави та двоє громадян України, які незаконно надавали іноземцям жилу площу.

На правопорушників складені протоколи за ст. 203 та 205 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Боротьба з порушеннями міграційного законодавства триває і кожного, хто порушуватиме діюче законодавство, буде притягнуто до відповідальності.

Всього з початку поточного року за порушення міграційного законодавства притягнуто до відповідальності 29 правопорушників, відносно п’ятьох з них прийняте рішення про примусове видворення з території нашої держави.

За порушення міграційного законодавства накладено штрафів на загальну суму 15830 грн. Інформація за даними фактами направлена в міграційну службу.

Оперативно-профілактичні заходи у цьому напрямку продовжуються.

Добропілля мігрант
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии