Активісти, депутати та представники влади Великого Добропілля познайомились з концепцією «Smart City»

Вчора громадські активісти, депутати та представники виконавчої влади Великого Добропілля познайомились з можливостями та перевагами впровадження концепції «Smart City». Презентацію було організовано координатором проекту «Київський діалог» Ольгою Алтуніною за підтримки Добропільської міської ради.

Спікер заходу Володимир Кондзьолка, який є директором комунальної установи «Інститут міста Дрогобича» Дрогобицької міської ради, почав знайомство з перспективами користування сервісами «Smart City» з найважливішого посилу: інформація повинна бути доступною, а влада — відкритою. Доступність інформації дозволяє вибудувати довіру громади до влади та створити потужний соціальний капітал.

roz m1
roz m1

Розумне місто передбачає наявність інформаційно-комунцікаційних технологій та інтернету речей (відеокамери, системи автоматичного управління вуличним освітленням тощо). В Добропіллі вже працюють електронні сервіси контакт-центру та е-петицій, кожен користувач інтернету може подивитись засідання міської ради в онлайн режимі або в записі на каналі міської ради на Youtube , задати питання чи написати про проблему на сторінку у Facebook . У місті велике покриття Інтернету, є 3G, точки безкоштовного wi-fi. Реалізовано проект «Безпечне місто»—встановлено 19 камер відеоспостереження в 14 стратегічно важливих місцях.

roz m2
roz m2

Проведено вже великий обсяг роботи, проте Добропіллю ще є куди рухатись в цьому напрямку, адже концепція «Smart City» відкриває майже безмежні можливості для створення більш комфортних умов життя та участі активних громадян в управлінні містом.

Добропільська міська рада
Smart City Добропілля концепція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии