Події тижня Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

26.03.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням начальника управління Гулана Олега Борисовича, за участю першого заступника начальника управління Пітик Неоніли Євгеніївни, заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання про організацію супроводження сторінки головного управління Пенсійного фонду України на Веб-порталі Пенсійного фонду України, про планування роботи на ІІ квартал, ознайомлення з ходом виконавчих проваджень у відділі ДВС та ін.

26.03.2018 – начальник відділу обслуговування громадян № 2 Ляшенко Тетяна Іванівна провела захід «Школа майбутнього пенсіонера» у відділі освіти Олександрівської райдержадміністрації.

26.03.2018 – заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 Шевелєва Катерина Іванівна провела захід «Школа майбутнього пенсіонера» у КЛПЗ «Добропільського районного центру ПМСД».

За минулий тиждень:

-​ за принципом «Єдиного вікна» відділом обслуговування громадян № 1 зареєстровано 497 звернень, що на 6 % більше, ніж за попередній тиждень (469 звернень). Прийнято: 59 заяв на перерахунок пенсії, 14 – на первинне призначення пенсії, 63 особи отримали консультації з питань пенсійного забезпечення, 14 осіб звернулися за переведенням пенсійних виплат до управління, 5 – за виготовленням електронного пенсійного посвідчення, 6 осіб – за поновленням виплати пенсій.

-​ на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 139 користувачів;

-​ кількість громадян, які отримали консультації та надали необхідні документи за допомогою електронної черги збільшилась та складає 21 особу;

-​ чотири особи звернулись на прийом до управління за допомогою скайп-зв’язку.

Добропілля ПФУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии