Мешканців Білозерська запрошують до участі у конкурсі «Громада своїми руками»

Мешканців Білозерська запрошують до участі у конкурсі «Громада своїми руками», Настя06239

Мешканців міста Білозерська в рамках соціального партнерства компанія ДТЕК запрошує взяти участь у 7 сезоні щорічного конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками»!

Прийом заявок на міні-гранти відкрито до 01 травня 2018 року.

Для подачі проекту на конкурс необхідно заповнити форму проектної заявки – 2018 (ФОРМАПОЛОЖЕННЯ);

Для уточнення умов проведення конкурсу та отримання консультації щодо заповнення проектної заявки зв’яжіться з відповідальним координатором проекту по місту Білозерське - Щетініна Зухра Ассафовна, контактний телефон (066-277-27-68).

Заявки на отримання міні-грантів приймаються від ініціативних груп громадян, громадських організацій, ОСББ та інших об’єднань жителів.Суми на проект збільшено до 55 тис. грн. Також в рамках чергового етапу буде реалізовано 1 великий проект на суму до 500 тис. грн.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ КОНКУРСУ:

1. Підтримка громадських ініціатив в соціальній сфері.

2. Підтримка громадських ініціатив у сфері житлово-комунального господарства.

3. Підтримка громадських ініціатив у сфері пропаганди здорового способу життя та популяризації занять спортом.

4. Підтримка та розвиток освітніх, культурних та творчих ініціатив.

5. Підтримка ініціатив у сфері благоустрою міста    

Також у 2018 році головним у конкурсі – «Енергоефективність в ЖКГ» та нове направлення – «Екологія».

У зв’язку з цим затверджуються додаткові переваги для ініціативних груп, які будуть подавати заявки на міні гранти у наступних направленнях:

- заявка від Асоціацій ОСББ по енергоефективності - +10 балів к рейтингу оцінок Конкурсної комісії;

- заявка від інших багатоквартирних будинків (ОСББ) по енергоефективності - +5 балів к рейтингу оцінок Конкурсної комісії;

- заявка від ініціативних груп по освітленню у селах - +10 балів к рейтингу оцінок Конкурсної комісії;

- заявка від ініціативної групи з тематиці екології - +5 балів к рейтингу оцінок Конкурсної комісії.

У місті Білозерське з кожним роком все більше і більше людей бере участь у міні-гранті «Громада своїми руками». Тільки за минулий рік у конкурсі взяли участь 32 ініціативні групи. Бюджет конкурсу 2017 році склав 615, 0 тис. грн (у тому числі: малі гранти - 450,0 тис. грн; великий грант - 165,0 тис. грн). Переможцями стали 14 ініціативних груп, на реалізацію проектів яких було направлені компанією 450,0 тис. грн та 1 великий грант – 165,0 тис. грн.

Компанія ДТЕК дала можливість мешканцям міста ефективно вирішити проблеми та власноруч змінити свої ОСББ.  Так для 12 ОСББ було проведено відновлення цілісності бетонних стиків, що дало можливість захистити будинки від охолодження, відновлено відмосток будинку; встановлено 80 енергоефективних вікон, 4 міні дитячо-гральних майданчиків; у ЗОШ №18 відремонтовано хореографічний клас; у ЗОШ №14 відремонтовано кімнату школяра «Ровесник», придбано мультимедійну установку, спортивний інвентар, для малечі дитячау ігровау кімнату.

Переможець великого гранту «Центр культури та дозвілля міста Білозерське» отримав 165,0 тис. грн. Кошти направлено на ремонт глядацького залу. Додатково керівництвом міста Добропілля та компанією ДТЕК було виділено на ремонт та устаткування залу 1,5 млн. грн.

В оголошеному національному етапі 2017 на чолі з Глобальним договором ООН проект «Теплоізоляція бетонних стиків» (керівник проекту Сгібнєва О.В.) зайняв перше місце. Додатково було отримано ще 100,0 тис. грн, які були направлені на ремонт та утеплення бетонних стиків ОСББ міста Білозерська та встановлення енергоефективних вікон.

Мешканці міста Білозерська висловлюють ВЕЛИКУ ПОДЯКУ керівництву міста Добропілля та компанії ДТЕК за надійність та відповідальність.

Добропільська міська рада
громада конкурс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии