• Головна
  • В Добропіллі стартує Всеукраїнський Місяць Червоного Хреста
12:58, 2 квітня 2018 р.

В Добропіллі стартує Всеукраїнський Місяць Червоного Хреста

З 1 по 30 квітня 2018 року під гаслом «100 років милосердя» буде проходити традиційний Всеукраїнський Місяць Товариства Червоного Хреста України.

Квітень 2018 року буде особливим для Червоного Хреста, адже 18 квітня Товариство Червоного Хреста України–найпотужніша в країні гуманітарна організація – відзначає 100-річний ювілей діяльності. Протягом місяця по всіх куточках України планується проводити тематичні заходи та акції. Сама дата 18 квітня 2018 року (день утворення Товариства) внесена до переліку пам`ятних дат та ювілеїв відповідно до Постанови Верховної Ради України.

Мета Місяця Червоного Хреста–привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ/СНІД, або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.

Заходи місяця–це збір коштів, продуктів харчування, предметів хатнього вжитку, медикаментів, речей для внутрішньо переміщених осіб і хворих, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися, шкільного приладдя, надання безоплатних транспортних, побутових, юридичних та інших послуг підопічним організації Добропільського Товариства, упорядкування будинків та прибудинкових територій самотніх громадян похилого віку та інших категорій населення.

Кошти та натуральна допомога, що надійдуть до Добропільської міськрайонної організації Товариства під час Місяця, допоможуть:

*надати адресну матеріальну та натуральну допомогу малозабезпеченим верствам населення, притулкам та інтернатам для дорослих і дітей;

*поповнити склади недоторканих запасів усім необхідним для надання допомоги потерпілим громадянам під час надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи побутового характеру, у тому числі зміцнити матеріальну базу для оперативної та ефективної роботи загонів швидкого реагування;

*поновити матеріально-технічну базу для навчання населення навичкам надання першої допомоги тощо.

Крім того, під час Місяця традиційно буде проводитися масштабна кампанія по залученню до членства у Товаристві.

Сподіваємося, що добрі та щирі люди не залишаться байдужими до тих, кому необхідна допомога. Приєднуйтесь до благородних справ Червоного Хреста!

Голова ДобропільськоїМРО ТЧХУ І.І. Павленко.

Р/Р 26001053606043 в ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 335548

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #Червоний #хрест
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...