• Головна
  • Добропільська ОДПІ: цікаво про податки та декларування доходів громадян
16:44, 2 квітня 2018 р.

Добропільська ОДПІ: цікаво про податки та декларування доходів громадян

Саме так пройшла чергова зустріч в.о. начальника Добропільської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області Івана Якуніна з учнями ЗОШ №7 м. Добропілля.

Податківці постійно намагаються вдосконалити та урізноманітнити методи роботи з майбутніми платниками податків, зробити інформаційні матеріали доступнішими для сприйняття та цікавими.

Цього разу головною темою зустрічі стала розповідь про податки та кампанію декларування. Іван Володимирович пояснив учням, з яких елементів складається податок на доходи фізичних осіб, які категорії громадян та у яких випадках нараховують та сплачують ПДФО.

Значну увагу було приділено питанню декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році. Під час лекції він роз’яснив, хто з громадян зобов’язаний задекларувати доходи і сплатити податкові зобов'язання, хто має право скористатися правом на податкову знижку ( в т.ч і у разі сплати платником податку коштів за здобуття освіти у вищих та середніх професійних закладах). При цьому перша категорія громадян зобов’язана подати декларацію до 1 травня 2018 року (включно), а громадяни, які претендують на податкову зниж ку – до кінця 2018 року.

Звернув увагу школярів на переваги користування електронними сервісами ДФС України, у тому числіелектронного кабінету платника податків. Роз’яснив, що електронний кабінет реалізовано у вигляді захищеного Інтернет-порталу для платників податків, робота в якому здійснюється у режимі реального часу та не вимагає використання жодного додаткового програмного забезпечення. Електронний кабінет працює цілодобово, крім часу, необхідного для проведення технічного обслуговування, та забезпечує можливості: отримання актуальної інформації щодо облікових даних, даних особових карток, даних реєстрів, подання звітності в електронному вигляді, отримання документів та довідок з електронним підписом посадової особи та печаткою контролюючого органу тощо.

Найбільший інтерес в учнівської молоді викликав порядок подання декларації про майновий стан і доходи у випадку реалізації права на податкову знижку. Тож наступну зустріч керівник запровив провести в Добропільській ОДПІ, це буде практичне заняття на зазначену тему.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #податкова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...