• Головна
  • Робота спостережної комісії при виконкомі Добропільської міської ради
11:41, 6 квітня 2018 р.

Робота спостережної комісії при виконкомі Добропільської міської ради

При Добропільській міській раді діє спостережна комісія, головою якої є Галицький Олексій Анатолійович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

У своїй діяльності спостережна комісія керується законом України «Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», Положенням про спостережні комісії, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року № 429.

Комісія працює згідно плану роботи. У засіданнях спостережної комісії беруть участь представники відділів виконкому, Добропільського товариства Червоного Хреста, представники громадських організацій. Облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, здійснюється згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 429. Секретарем ведеться журнал обліку. Дані щодо осіб заносяться згідно повідомлень, надісланих до спостережної комісії з місць позбавлення волі.

На засіданні спостережної комісії у І кварталі 2018 року розглядались такі основні питання:

- про роботу Добропільського міськрайонного відділу з питань пробації південно-східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації;

- про показники захворювання туберкульозом, в тому числі хіміорезистентним та ВІЛ-інфекцією (СНІДом) за 2017 рік;

-план роботи спостережної комісії на 2018 рік.

Спільно з міським центром зайнятості спостережна комісія займається працевлаштуванням звільнених з місць позбавлення волі на заброньовані робочі місця для даного контингенту населення.

Особистий прийом засуджених проводиться головою спостережної комісії, його заступником, секретарем, а також членами спостережної комісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #спостережна #комісія #виконком
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...