• Головна
  • У Добропіллі відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради
10:06, 12 квітня 2018 р.

У Добропіллі відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради

11 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Добропільської міської ради, на якому було заслухано інформацію про розгляд звернень громадян, які надійшли до виконкому за І квартал 2018 року.

За І квартал 2018 року від мешканців міста до виконкому Добропільської міської ради та через органи влади вищого рівня надійшло 67 звернень, що на 90 звернень менше, ніж у І кварталі 2017 року (157 звернень).

Аналіз свідчить, що у 2018 році на 25,4% зменшилась кількість звернень з питань комунального господарства та благоустрою у порівняні з попереднім роком, зменшились показники звернень з питань житлової політики.

Найбільшу частку в структурі питань, з якими звертались громадяни у 2018 рік, складають питання комунального господарства – 60 (проведення ремонту покрівель, доріг, мереж водопостачання, водовідведення та теплопостачання), житлової політики – 15.

Актуальними для мешканців міста є також питання охорони здоров’я, яких за звітний період надійшло – 15. З питання соціального захисту надійшло 11 звернень.

До Державної установи «Урядовий контактний центр» за І квартал 2018 року від мешканців надійшло 153 звернення, що на 21 звернення більше, ніж у аналогічному періоді 2017 року (132). Питання стосувались затримки виплати державних допомог, субсидій, ремонту водоводів; надання матеріальної допомоги тощо.

У звітному періоді надійшло 2 електронні петиції, які не набрали необхідної кількості голосів.

Нагадуємо, що мешканці мають можливість звернутись до міської ради не лише в традиційний спосіб (під час особистого прийому або направивши листа), а й за допомогою сучасних засобів комунікацій (на сайті Добропільської міської ради за посиланням http://mrd.gov.ua/zvernennia-hromadian ).

Присутні схвалили Програму щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, вшанування пам’яті загиблих воїнів-учасників АТО та соціального захисту родин Героїв Небесної Сотні на 2018-2020 роки та Програму забезпечення житлом дітей сиріт, дітей позбавленого батьківського піклування та осіб з їх числа на 2018-2020 роки, які в подальшому будуть затверджені на черговій сесії міської ради.

Членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято ряд рішень щодо оренди комунального майна, опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #виконком #засідання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...