• Головна
  • Події тижня Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області
13:50, 13 квітня 2018 р.

Події тижня Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

10.04.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням начальника управління Гулана Олега Борисовича, за участю першого заступника начальника управління Пітик Неоніли Євгеніївни, заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання про результати перевірки пенсійних справ, виконання завдань у сфері розвитку комунікацій за І квартал 2018 року, про стан виконавської дисципліни у відділах, підготовку звіту про виконання Програм економічного та соціального розвитку м. Добропілля, Добропільського та Олександрівського районів та ін.

12.04.2018 – перший заступник начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Пітик Неоніла Євгенівна провела з учнями 10 класу ЗОШ-інтернат Добропільської міської ради зустріч-урок та квест-гру на тему «Пенсійна система і ти. Знай більше».

-​ За минулий тиждень:

-​ За принципом «Єдиного вікна» відділом обслуговування громадян № 1 зареєстровано 347 звернень, що на 14,5 % менше, ніж за попередній тиждень (406 звернень). Прийнято: 36 заяв на перерахунок пенсії, 19 – на первинне призначення пенсії, 49 осіб отримали консультації з питань пенсійного забезпечення, 7 осіб звернулися за переведенням пенсійних виплат до управління, 14 – за виготовленням електронного пенсійного посвідчення, 11 осіб – за поновленням виплати пенсій.

-​ на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 129 користувачів;

-​ кількість громадян, які отримали консультації та надали необхідні документи за допомогою електронної черги збільшилась та складає 17 осіб;

-​ одна особа звернулась на прийом до управління за допомогою скайп-зв’язку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #ПФУ #події
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...