• Головна
  • У Добропіллі провели засідання «Школи психологічної майстерності»
09:42, 16 квітня 2018 р.

У Добропіллі провели засідання «Школи психологічної майстерності»

«Цікаво та дуже корисно» - такі відгуки слухачів отримало чергове засідання «Школи психологічної майстерності». Зустріч фахівців психологічної служби була присвячена проблемі конфліктів в освітньому середовищі.

Актуалізували тему фахівці через перегляд мультиплікаційного фільму «Міст». Керівник «Школи», практичний психолог НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей Пасічник О.В., яка в ході інформаційного меседжу з елементами ділової гри разом з практичними психологами розглянула найтиповіші конфліктогени, що провокують виникнення конфліктних ситуацій серед учасників освітнього процесу.

Справжнім помічником в роботі психологів стала віртуальна виставка просвітницьких, корекційних та профілактичних програм д ля розвитку комунікативних навичок, толерантності у дітей та учнівської молоді.

Психопрофілактиці конфліктів був присвячений обмін досвідом досвідчених психологів, у ході якого вони запропонували «психологічні фішки» з власного досвіду та навчили їм новачків психологічної служби.

Будуючи «Карт у шляху» та здійснюючи рефлексію, слухачі актуалізували основні аспекти проблематики, спроектували напрямки своєї роботи з профілактики конфліктів в освітніх закладах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #школа #майстерності
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...