• Головна
  • В Добропіллі презентували конкурс «Громада своїми руками»
13:48, 16 квітня 2018 р.

В Добропіллі презентували конкурс «Громада своїми руками»

11 і 12 квітня представники громадської організації «Центр муніципального розвитку Добропілля» провели презентацію Конкурсу міні-грантів в м. Білицьке і Добропілля.

Організатором Конкурсу виступає Добропільська міська рада за фінансової підтримки компанії ДТЕК. Керівник громадської організації Володимир Омельченко та проектні менеджери Андрій Гончаров іОленаЗеленська розповіли присутнім про зміни та доповнення в конкурсі, а також провели презентацію про умови конкурсу в 2018 році: форму заявки, умови і процедуру її подачі, оформлення описової частини і бюджету проекту. Андрій Хорошавин, менеджер із взаємодії з місцевими органами влади OOO «ДТЕК Добропіллявугілля», привітавши присутніх, зазначив, що фінансову підтримку зможуть отримати найбільш інноваційні та якісно розроблені проекти.

У 2018 році сума фінансування проектів зросла до 55 000 тис. гривень. Брати участь в конкурсі можуть громадські організації (мають код неприбутковості 0032), органи самоорганізації населення, місцеві ОСББ, а також ініціативні групи громадян.

Реалізація проектів почнеться не раніше 6 липня 2018 року. Завершити реалізацію планують не пізніше 30 листопада 2018 року.

Заявки на участь в конкурсі міні-грантів приймаються до 00:00 01 травня 2018 років через сайт соціального партнерства ДТЕК http://spp-dtek.com.ua. При подачі заявок в паперовому вигляді - до 17:00, 30 квітня 2018 року. Заявки на міні-гранти оцінюватиме Конкурсна комісія. Далі переможці займаються втіленням своїх проектів в життя.

grom s r dob 1

grom s r dob 1

Пріоритетні напрямки діяльності в рамках Конкурсу:

1. Підтримка громадських ініціатив в соціальній сфері.

Діяльність в даному напрямі може включати в себе наступне:

роботу з незахищеними верствами населення (літні люди, люди з обмеженими можливостями, внутрішньо переміщені особи (ВПО), діти-сироти, діти-інваліди, діти з неблагополучних сімей, проблемні сім'ї, матері-одиначки і т.д.).

В даному напрямку можуть бути здійснені наступні заходи:

організація акцій, спрямованих на привернення уваги жителів територіальної громади\влади до проблем незахищених верств населення; організація волонтерських загонів для допомоги незахищеним верствам населення; організація акцій по збору одягу для нужденних та інших громадських ініціатив в соціальній сфері, проте не обмежуватися даним переліком;

2. Підтримка громадських ініціатив в сфері енергоефективності в житлово-комунальному господарстві.

Діяльність в даному напрямі може включати в себе наступне:

роботу щодо активізації громадськості в напрямку підвищення рівня ефективності роботи житлово-комунального господарства; роботу, спрямовану на використання енергоефективних та енергозберігаючих технологій в сфері ЖКГ, але не обмежуватися даним переліком.

3. Підтримка громадських ініціатив в сфері пропаганди здорового способу життя та популяризації занять спортом.

Діяльність в даному напрямі може включати в себе наступне:

проведення просвітницьких акцій серед підлітків, спрямованих на роз'яснення проблеми поширення ВІЛ-інфекції, проблеми наркоманії, шкоди куріння та пропаганду здорового способу життя; залучення в спорт дітей, молоді та старшого покоління і впровадження інноваційних форм пропаганди здорового способу життя; організація змістовного дозвілля для дітей шкільного віку в позаурочний та канікулярний час і інших громадських ініціатив в цій сфері, проте не обмежуватися даним переліком.

4. Підтримка та розвиток освітніх, культурних і творчих ініціатив.

Діяльність в даному напрямі може включати в себе наступне:

просування мистецтва, включаючи його нових напрямків, через соціальні медіа та захоплюючі технології (фотовідеоквести, он-лайн проекти, лабораторії науково-технічного та прикладної творчості, пр.); створення умов для самовираження дітей, молоді (арт-проекти, арт-клуби і т.д.), а так само іншу діяльність, не обмежуючись цим переліком.

5. Підтримка ініціатив в сфері благоустрою міста.

Діяльність в даному напрямі може включати в себе наступне:

реалізація заходів щодо формування поведінки дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища і створення умов, що сприяють чистоті і красі свого міста (ремонт, будівництво дитячих і спортивних майданчиків; благоустрій парків, скверів, ремонт пам'ятників і т.п.), а також іншу діяльність обмежуючись даним переліком.

6. Підтримка ініціатив в сфері екології.

Діяльність в даному напрямі може включати в себе наступне:

реалізація заходів щодо формування поведінки дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища і створення умов, що сприяють чистоті і красі свого міста (організація заходів з прибирання сміття; висадка дерев, квітів, ліквідація стихійних звалищ; просвітницька діяльність серед населення і т.п.), а також іншу діяльність, без обмеження даним переліком.

Проекти можуть бути надані по одному з названих напрямів, однак цей перелік не обмежує сфер діяльності громадських організацій (органів самоорганізації населення, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, ініціативних груп громадян) і відповідно напрямків, за якими можуть бути розроблені і реалізовані проекти.

За додатковою інформацією про конкурс та учасників звертайтеся за адресою:

м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83, кабінет 105, з 9:00 до 16:00,

моб. тел .: Андрій Гончаров - 066 243 8390,

Олена Зеленська - 050 173 6902,

е-mail: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #громада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...