• Головна
  • Представники міськради Добропілля взяли участь у тренінгу в рамках проекту «Угода мерів – Схід (CoM Eat)»
09:53, 18 квітня 2018 р.

Представники міськради Добропілля взяли участь у тренінгу в рамках проекту «Угода мерів – Схід (CoM Eat)»

Наприкінці минулого тижня в місті Києві було проведено тренінг для малих міст на тему «Залучення фінансування у реалізації Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕР(К)» в рамках проекту «Угода мерів – Схід (CoM Eat)», в якому взяли участь представники відділу економіки міської ради.

Угода мерів – Схід – це проект, який фінансується Європейським Союзом і має на меті об'єднати місцеві, регіональні та національні органи влади країн Східного партнерства в їхньому прагненні розвивати регіональну політику на основі принципів сталої енергетики, зменшити залежність від викопного палива, посилити безпеку енергопостачання та підтримати глобальний рух у боротьбі зі змінами клімату. Нагадуємо, що місто Добропілля стало підписантом Угоди мерів у 2012 році та знаходиться серед 145 міст, де вже розроблено і представлено 94 Плани дій зі сталого енергетичного розвитку (SEAP).

Протягом тренінгу учасники зустрілися із представниками донорських організацій, таких як GIZ та ПРООН, Укргазбанку, отримали інформацію щодо підготовки проектних пропозицій для потенційних догорів. Також обговорили чи вигідно муніципалітетам залучати кредитні ресурси в енергоефективні проекти та ЕСКО механізму для залучення інвестиції в бюджетні будівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #угода #мерів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...