![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
Добропілля ділиться досвідом
Вчора місто Добропілля з офіційним візитом відвідала делегація Соледарської міської ради на чолі з заступником міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Наталею Танімовою.
Гості приїхали до нашого міста, щоб ближче познайомитися з роботою Центру надання адміністративних послуг та перейняти позитивний досвід. З членами делегації зустрівся перший заступник міського голови Олексій Кормільцев. Він розповів колегам про промисловий і культурний потенціал Добропілля, про роботу виконавчого комітету міської ради, а також про роботу Центру надання адміністративних послуг.
Керівник Центру Тетяна Церковна ознайомила гостей з організацією роботи у ЦНАПі, розповіла про впровадження електронної черги та надання послуг з видачі біометричних документів.
![Добропілля ділиться досвідом, фото-1 Добропілля ділиться досвідом, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Добропільські адміністратори поділилися з колегами набутим досвідом у сфері надання адміністративних послуг та побажали успіхів у запровадженні електронних сервісів у м.Соледар.