• Головна
  • Мешканцям Добропілля: Вакцинація рятує життя
14:06, 19 квітня 2018 р.

Мешканцям Добропілля: Вакцинація рятує життя

В даний час вакцинація міцно увійшла в наше життя. Завдяки щепленням у всьому світі ліквідована натуральна віспа, поліомієліт, у багато разів знизилась захворюваність на кір, краснуху, дифтерію, правець, кашлюк, епідемічний паротит, гострим вірусним гепатитом В. Але, незважаючи на це, щорічно в світі продовжують вмирати понад 15 млн. жителів планети від інфекційних захворювань, багато з яких можна було б уникнути, завдяки вчасно проведеним щепленням.

Сьогодні кожен з нас повинен знати , що тільки щеплення допоможуть дітям і дорослим захиститися від багатьох небезпечних інфекційних захворювань. Саме тому масова вакцинація в нашій країні стала державною справою. В Україні визначено порядок проведення профілактичних щеплень та перелік інфекційних захворювань (туберкульоз, коклюш, дифтерія, правець, кір, епідемічний паротит (свинка), краснуха, гепатит В, поліомієліт, гемофільна інфекція), щеплення від яких є обов'язковими і безкоштовними для всіх громадян і входять до Національного календаря профілактичних щеплень. 

Шановні батьки!

Знайте, сучасні вакцини ефективні, безпечні і мають низьку реактогенність, тому протипоказання до щеплень обмежені і визначити їх може тільки лікар. Кожен громадянин повинен заповнити бланк добровільної інформованої згоди на проведення профілактичного щеплення або відмови від неї.

Пам'ятайте, відмовляючись від вакцинації, Ви ризикуєте здоров'ям та життям Вашої дитини і позбавляєте його законних прав на захист від небезпечних інфекційних захворювань, які можна попередити засобами специфічної профілактики.

Захисти себе і своїх близьких!

Завідувач відділом організації

епідеміологічних досліджень

Добропільської міськрайонної

філії ДУ «Донецький ОЛЦ

МОЗ України»Л.Г.Севастьянова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...