• Головна
  • Міжміська онлайн-презентація – як приклад використання IT-технологій в роботі Добропільської служби зайнятості
16:42, 19 квітня 2018 р.

Міжміська онлайн-презентація – як приклад використання IT-технологій в роботі Добропільської служби зайнятості

Міжміська онлайн-презентація – як приклад використання IT-технологій в роботі Добропільської служби зайнятості

Розвиток суспільства неможливий без застосування інноваційних технологій. Все більш актуальними та затребуваними стають надання послуг дистанційно, налагодження зв’язків між роботодавцями та потенційними робітниками, які знаходяться в різних містах, задля укомплектування існуючих вакансій.

Фахівці Добропільського міського центру зайнятості активно долучилися до роботи та запропонували представникам роботодавця провести скайп-презентацію на базі Добропільського міського центру зайнятості.Для координації дій була досягнута домовленість з керівниками відповідних центрів зайнятості щодо організаціїонлайн-заходу. Фахівці Мирноградського та Покровського міських центрів зайнятості здійснили попередній відбір претендентів на запропоновані вакантні робочі місця.

Сьогодні відбулась міжміськаонлайн-презентація роботодавця ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» ВСП «ШУ Добропільське», під час якої спілкувалися представники підприємства та запрошені безробітні та незайняте населення м.Добропілля, м.Мирноград, м.Покровськ.

Міжміська онлайн-презентація – як приклад використання IT-технологій в роботі Добропільської служби зайнятості, фото-1

Сторони діалогу об’єднали зусилля декількох центрів зайнятості з підбору претендентів на запропоновані робочі місця. Також було досягнуто домовленість з роботодавцем про додаткові співбесіди з шукачами роботи.

Спілкування велося невимушено, зацікавлено, доброзичливо. Його учасники дійшли висновку, що подібні онлайн-заходи створюють комфортний простір, де максимально економляться час та зусилля і отримується найбільш вагома та затребувана інформація.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #МЦЗ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...