• Головна
  • У Добропіллі відбувся перший тематичний освітній хакатон «Креативна інтелектуальна особистість»
17:00, 23 квітня 2018 р.

У Добропіллі відбувся перший тематичний освітній хакатон «Креативна інтелектуальна особистість»

20.04.2018 року відбувся перший тематичний освітній хакатон «Креативна інтелектуальна особистість», що об’єднав учителів української мови та літератури всіх шкіл великого Добропілля. Його ідеєю стала популяризація новаторської діяльності на основі традицій, а результатом – залучення українознавців до спільної діяльності в медіадіалозі «Скарбниця авторських вправ #креативінтелект».

Які задачі поставили організатори (НВК №1, ЗОШ №9, ЗОШ №16, методкабінет відділу освіти Добропільської міської ради)?

üРозширити відеотекувізуальних образів під час екскурсій музеямим. Краматорська (Художня школа/ кімнати етнографії та палеонтології, Музей історії міста Краматорської міської ради);

üзбагатити уявлення учасників хакатону про розвиток креативної інтелектуальної особистості;

üпознайомити з формами та методами роботи учителів-предметників (креолізовані тексти, сторітелінг, гуртувальні релаксаційні вправи (методика занурення);

üсприяти формуванню нового професійного досвіду;

üумотивувати вчителя-предметника стати агентом змін у сучасному освітньому середовищі.

Творчо, інтелектуально насичено пройшов захід. Наприкінці учасники об’єдналися в нетворкінг-спільноти за трьома напрямками: І – Творчі вправи на основі креолізованих текстів, ІІ –Моя галерея історій (сторітелінг), ІІІ –Есе «Креативна інтелектуальна особистість», щоб протягом півроку створити свої авторські бази щодо тематики хакатону.

Малюючи картину-асоціацію «Нова українська школа», учителі замовляли бажання про зміни у своїй педагогічній практиці. Емоційна енергія семінару-практикуму сконцентрувалася в гаслі: «Подаруй сонце дитині – створи інтелект-галактику вдячних зірок».

Тож уперед! До школи партнерства, до освітнього процесу, що наповнює унікальними кольорами життєві джерела кожного учня!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освітній #хакатон #Добропілля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...