• Головна
  • Участь добропільчан у тренінгу в рамках проекту ЄС «Угода мерів – Схід»
13:44, 24 квітня 2018 р.

Участь добропільчан у тренінгу в рамках проекту ЄС «Угода мерів – Схід»

Участь добропільчан у тренінгу в рамках проекту ЄС «Угода мерів – Схід»

Наприкінці минулого тижня в місті Жовква було проведено тренінг на тему «Підготовка моніторингової звітності з реалізації Плану дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР)» в рамках проекту «Угода мерів – Схід», в якому взяли участь представники відділу економіки міської ради.

Угода мерів щодо клімату та енергії – це загальноєвропейська ініціатива, що об’єднує місцеві, регіональні та національні органи влади, які взяли на себе добровільні зобов’язання реалізувати на своїх територіях політику Європейського Союзу в галузі збереження клімату та енергетики.

Підписанти Угоди мерів зобов’язуються розробити План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕР) з зазначенням конкретних заходів, які вони планують вжити задля досягнення цілей Угоди мерів щодо клімату та енергії.

У місті Добропілля було розроблено ПДСЕР та затверджено 20 квітня 2016 року рішенням міської ради. Звітувати щодо виконання Плану необхідно один раз на два роки.

Метою проведеного тренінгу як раз і було навчити учасників правильно підготувати звітність щодо виконання ПДСЕР та ознайомити їх з процедурою оцінювання виконання зобов’язань підписантів перед ініціативою Угода мерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #угода #мерів #участь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...