• Головна
  • У Добропіллі відбувся навчальний семінар з питань бізнес-планування в центрі зайнятості
10:46, 26 квітня 2018 р.

У Добропіллі відбувся навчальний семінар з питань бізнес-планування в центрі зайнятості

З метою надання всебічної підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва 25 квітня 2018 року в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся навчальний семінар з питань бізнес-планування та доступу до грантових програм.

Захід відкрила заступник директора центру зайнятості Тетяна Яцура, яка проінформувала відвідувачів про постійно діючий проект Донецької торгово-промислової палатиBusiness Project Workshop та його перший крок – створення відкритої консультаційної лінії «4 Round». З 26 квітня консультації з бізнес-планування та менеджменту будуть доступні в онлайн-режимі. Також присутні зацікавлено поставились до інформації про заплановані Донецькою торгово-промисловою палатою з 26 червня 2018 року майбутні навчальні семінари для підприємців-початківців.

Завжди цікаво отримувати інформацію з перших рук, тому й на семінар була запрошена одна з переможців проекту «Український донецький куркуль» Ганна Матвієнко. Ганна розповіла присутнім про головні засади, на які слід звернути увагу при розробці бізнес-плану, акцентувала увагу на якісній підготовці саме фінансового плану, адже в ньому визначається потреба у інвестиціях, передбачаються джерела фінансування, розраховується строк, за який проект окупиться, складається графік досягнення точки беззбитковості. Багато питань, які поставили Ганні присутні, були про саму процедуру захисту бізнес-плану і жодне питання не залишилось без відповіді.

Фахівці центру зайнятості зупинились на правових засадах участі у проекті «Український донецький куркуль», наданні підтримки з боку служби зайнятості та акцентували увагу, що для перемоги у проекті важливо розвиватися в напрямках діяльності, які є пріоритетними для місцевого ринку, принесуть суспільну та економічну користь, важливо віднайти саме свою ринкову нішу.

Захід, який відвідали 12 осіб, з них 7 діючих підприємців, показав, що зацікавленість у організації, розширенні власного бізнесу є, але населенню та роботодавцям іноді бракує поінформованості, теоретичних знань та відкритого спілкування з тими, хто вже спробував і не збирається зупинятися на досягнутому. Присутні підтримали ідею проведення подібних семінарів та тренінгів і вже були окреслені питання, які будуть розглянути на наступному тижні.

Нагадуємо, що чекаємо всіх зацікавлених у розвитку підприємництва в наступну середу, 2 травня о 10 годині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #семінар #центр #зайнятості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...