• Главная
  • У Білозерську відбувся міський фестиваль української пісні
11:00, 27 апреля 2018 г.

У Білозерську відбувся міський фестиваль української пісні

У Білозерську відбувся  міський фестиваль української пісні

25 квітня на базі Центру культури і дозвілля місто Білозерське пройшов ІV міський фестиваль української пісні«Хай лине пісня в Україні» Ініціатором фестивалю виступає - Білозерський ОКЦ (керівник – Тітова Тетяна Іванівна), але в цьому році він вперше пройшов на великій сцені сумісно з ЦКД м.Білозерське (керівник Кабченко Віталіна Анатоліївна).

У фестивалі взяли участь 28 творчих колективів і солістів. Гран-прі фестивалю журі одноголосно віддало солістці Першке Крістіні (ОШ 18), вокал якої зачарував усіх присутніх в залі. Хочеться відзначити, що Крістіна по праву перемогла в старшій категорії в номінації "соло", а також отримала спеціальний приз "Голос фестивалю" та цінний подарунок від Голови Центру муніципального розвитку міста Білозерське - Щетиніної Зухри Ассафовні .

 Переможцем в «Наймолодшій віковій категорії» стали: «соло» - Ферлієвич Єлизавета, муз.школа № 3, пісня «Українка я маленька» «тріо» - Тріо , ДНЗ «Росинка» , пісня «Соняшник»

Переможцем в «Молодшій віковій категорії» стала - Богунова Софія , муз.школа № 3 , з піснею «Рушничок». Також вона отримала спеціальний приз «Юне дарування» та подарунок від Центру муніципального розвитку м.Білозерске.

Переможцем в «Середній віковій категорії» стали: «соло» - Чеботарьова Олександра, ОКЦ , пісня «Кольорова птаха» «дует» - Дует «Смайл» , ЗОШ № 18 з піснею «Ми молодь України» «ансамбль» - Ансамбль «Мрія», ОКЦ - «Люблю цей світ»

Переможцем в «Старшій віковій категорії» стали: «соло» - Першке Крістіна, ЗОШ 18 , пісня «Там де ми є» «дует» - Дует, муз.школа № 3 - «Моя Україна» «ансамбль» - Ансамбль «Мрія», ОКЦ - «Вербовая дощечка».

Кожен присутній на фестівалі міг відчути всю різноманітність української пісні. Пісня - це духовний скарб народу, який об'єднує, стирає всі межі.

Бережіть цей скарб і передавайте його з покоління в покоління!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #фестиваль
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...