• Главная
  • "Хочу звернутися до цивільних, щоб розвіяти побоювання та чутки", - Жебрівський щодо нового формату операції
10:50, 2 мая 2018 г.

"Хочу звернутися до цивільних, щоб розвіяти побоювання та чутки", - Жебрівський щодо нового формату операції

Голова Донецької ОДА Павло Жебрівський взяв участь у спільному брифінгу щодо початку Операції Об’єднаних Сил з генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим, командувачем ООС, та головою Луганської обласної ВЦА Юрієм Гарбузом.

"Головною метою ООС є відновлення територіальної цілісності України. І тут є кілька складових. По-перше, військова. Новий формат операції не передбачає загострення та посилення військових дій, але здавна кажуть, «хочеш миру – готуйся до війни», маємо продовжити формування міцної боєздатної армії, щоб у такий сп осіб стримувати навіть наміри агресора-Росії просуватися українською територією. У справі формування нового війська сприяння ВЦА буде максимальне, у тому числі й фінансове.

По-друге. Хочу звернутися до цивільних, щоб розвіяти побоювання та чутки: новий формат операції передбачає максимальне спрощення, впорядкування та полегшення. По-перше, будуть переглянуті схеми мінно-вибухових загороджень, інакше кажучи - проведено розмінування на територіях, які вже не є наближеними до безпосередньої лінії зіткнення. Крім того, буде зменшена кількість блокпостів.

По-третє, щодо врядування: військово-цивільні адміністрації та органи місцевого самоврядування функціонуватимуть на усій території, контрольованій українською владою.

По-четверте, справу відновлення та розвитку інфраструктури Донеччини, у тому числі й прифронтової зони буде продовжено. Військово-цивільні адміністрації наповнять цей процес фінансовим ресурсом та фахівцями, військові – забезпечать дотриманням режиму тиші.

Спільними зусиллями повернемо мир та добробут на Донеччину та Луганщину", - написав у Фейсбук Жебрівський.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Жебрівський #новий #формат #операції
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...