• Главная
  • У Добропіллі проведено позапланові перевірки пожежної безпеки у 10 загальноосвітніх навчальних закладах
16:16, 2 мая 2018 г.

У Добропіллі проведено позапланові перевірки пожежної безпеки у 10 загальноосвітніх навчальних закладах

19 ДПРЗ Головного управлінням ДСНС України у Донецькій області на виконання протокольного рішення за результатами засідання Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 11 та наказу ДСНС № 202 від 29.03.2018 р. розпочато перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей.

Перевіркам підлягають 12 зазначених об’єктів: один лікувальний заклад, один заклад дозвілля та десять загальноосвітніх навчальних закладів. Для проведення перевірок задіяно 5 працівників 19 ДПРЗ Головного управлінням ДСНС України у Донецькій області.

Станом на 01 травня 2018 року проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 10 загальноосвітніх навчальних закладах.

Під час перевірок виявлено 128 порушень, з яких 89 порушень не усунуто протягом попередніх років: у 10 закладах відсутні автоматичні системи протипожежного захисту, у 2 закладах відсутнє зовнішнє протипожежне водопостачання та 9 будівель потребують забезпечення первинними засобами пожежогасіння.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 10 керівників закладів і відповідальних посадових осіб.

19-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #безпека #перевірка
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...