• Главная
  • Адміністратори Добропільського ЦНАПу відвідалу Лиманську ОТГ
12:12, 15 мая 2018 г.

Адміністратори Добропільського ЦНАПу відвідалу Лиманську ОТГ

На минулому тижні адміністратори Центру надання адміністративних послуг м. Добропілля разом із працівниками відділу реєстрації Добропільської міської ради відвідали навчальний семінар в Центрі надання адміністративних послуг Лиманської ОТГ.

Мета візиту – обмін досвідом та вивчення практики надання послуг у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб в частині використання програмного комплексу компанії "Реноме-Смарт" "ЦНАП — Smart – quality – service", який запроваджено в рамках угоди про співробітництво між Лиманською міською радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), ведення реєстру територіальної громади та генерації до Єдиного Державного демографічного реєстру.

Обговорювали досягнення Лиманської громади, участь у проектах та впровадження комфорту і прогресу через створення Центрів надання адміністративних послуг.

Адміністратори Центру надання адміністративних послуг м. Добропілля взяли до уваги нову інформацію для використання на практиці в подальшій роботі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ЦНАП #Добропілля #адміністратори
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...