• Головна
  • У Білицькому обговорили проблеми мистецьких шкіл
15:54, 15 травня 2018 р.

У Білицькому обговорили проблеми мистецьких шкіл

14 травня 2018 року на базі МШ№2 м. Білицьке відбулася зустріч директора Слов’янської школи мистецтв №1, представника Робочої групи Ради з питань культурно-мистецької освіти Кулешова Олексія Вікторовича з керівниками та активною спільнотою мистецьких шкіл південно-східного регіону Донецької області (м. Покровськ, Мирноград, Добропілля, Білицьке та Білозерське).

В мистецько-освітньому середовищі вже давно назрівала необхідність змін. А з прийняттям нової Концепції сучасної мистецької школи виник ряд питань, які потребували обговорення та роз’яснення, що і стало підґрунтям до такої зустрічі. Діалог виявився для обох сторін дуже цікавим та плідним. План зустрічі складався з наступних позицій: модель сучасної мистецької школи, стратегічне планування, атестація та професійний розвиток викладачів. Конструктивна розмова супроводжувалась мультимедійними презентаціями, наданими начальником відділу мистецької та художньої освіти при МКУ Колос Тетяною Миколаївною.

Слухачі з зацікавленням сприймали достатньо складну інформацію завдяки тому, що О.В. Кулешов підтверджував її прикладами з власного директорського досвіду. На свої питання слухачі отримували вичерпні та конкретні відповіді. У кожного учасника зустрічі з’явився привід для роздумів, який стане поштовхом для початку реформ у своїх закладах.

Білицька музична школа№2 висловлює щиру подяку Кулешову Олексію Вікторовичу за увагу до проблем мистецьких шкіл інших регіонів та креативний підхід до партнерських відносин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Білицьке #реформи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...