• Головна
  • Грошова допомога дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройних конфліктів на території Донецької області
Інформує мерія Добропілля
10:31, 17 травня 2018 р.

Грошова допомога дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройних конфліктів на території Донецької області

Інформує мерія Добропілля

Донецька обласна державна адміністрація затвердила Порядок надання в 2018 році одноразової грошової допомоги дітям, які отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів на території Донецької області, за рахунок коштів обласного бюджету. Цей порядок забезпечує право дітей цієї категорії на гарантовану державну допомогу.

Одноразова грошова допомога надається батькам або іншим законним представникам дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, та має відповідний статус, а у разі досягнення дитиною повноліття - безпосередньо отримувачу допомоги. Одноразова допомога надається у розмірі 5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку.

Для отримання такої допомоги один із батьків або інший законний представник дитини повинен звернутися до служби у справах дітей за місцем мешкання з відповідною заявою та надати такі документи:

- копія документа заявника, що посвідчує особу громадянина України;

- копія довідки заявника про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія рішення органу опіки та піклування про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

- довідка з банківської установи, в якій зазначаються реквізити особистого банківського рахунку, для перерахування одноразової грошової допомоги.

За детальною інформацією звертайтесь до служби у справах дітей Добропільської міської ради за адресою : м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83, тел. 2-78-63

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #грошова #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...