![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
Сьогодні у Добропільському відділенні поліції особливий робочий день
Сьогодні у Добропільському відділенні поліції особливий робочий день — багато хто від полковника до лейтенанта вдягнув традиційне українське вбрання на честь «Дня вишиванки».
Кожного третього четверга травня кожен українець, де б не був, замість буденного одягу на роботу або навчання надягає вишиванку – символ нації та патріотизму. Співробітники Добропільського відділення поліції також проявили свою повагу до традицій своєї батьківщини та національного символу українського народу і вдягнули вишиванки, адже саме вишиванка залишається символом чистоти та патріотизму.
-Ми вітаємо всіх зі святом і закликаємо всіх українців завжди пам’ятати про власні традиції. Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство та традиційний зв’язок багатьох поколінь. Нехай це свято об’єднає українців по всьому світу, - зауважив начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький.
![Сьогодні у Добропільському відділенні поліції особливий ро..., фото-1 Сьогодні у Добропільському відділенні поліції особливий робочий день, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)