• Главная
  • У Добропільському об’єднаному управлінні ПФУ Донецької області проведена виставка вишиваних виробів
11:54, 18 мая 2018 г.

У Добропільському об’єднаному управлінні ПФУ Донецької області проведена виставка вишиваних виробів

У Добропільському об’єднаному управлінні ПФУ Донецької області проведена виставка вишиваних виробів під назвою: «Прості орнаменти народні, тягучі, як пісні з степів. Все актуально і сьогодні, хоча й прийшли з далеких днів». Кожна річ має свою майже вікову історію та родинну цінність в наших працівників. Дуже приємно, що українська вишиванка не втратила своєї популярності і до сьогодні.

З впевненістю можна сказати про відродження українських традицій. Про це свідчить факт, що у стінах управління сьогодні барвисте свято української вишиванки відзначили два покоління: працівники та їх діти, не менш приємно бачити, що на прийом до управління звернулись громадяне у вишиванках.

Серед відвідувачів було організовано опитування «Українська вишиванка – модний бренд чи традиція з віковою історією», підсумки якого говорять про те, що вишиванка стала для нас не просто одягом, торговою маркою чи витвором мистецтва. Українська вишиванка – це свого роду сімейний оберіг, символ, який пройшов крізь покоління, єднає рід і вшановується, як святиня. Маючи таку красу, ми отримуємо енергію наших предків, пишаємось минулим та гордо дивимось у майбутнє.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#виставка #вишиванка #ПФУ #Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...