![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
Навчальна поїздка добропільчан до Польщі
Делегація Донецької області з 13 по 17 травня відвідала Польське місто Люблін з метою отримання нових знань в області залучення інвестицій в місто, пошуку іноземних партнерів, реформування органів місцевого самоврядування, створення індустріальних парків та реалізації бюджету участі.
Місто Добропілля представляв перший заступник міського голови Олексій Кормільцев. Учасники заходу ознайомились з розвитком міста Люблин, отримали нові навички та знання для покращення розвитку міст Донецької області. Поїздку було організовано і проведено за ініціативою голови Донецької обласної державної, військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського та підтримки Донецької агенції регіонального розвитку.
![pol lubl1 pol lubl1](/dist-assets/images/cap.jpg)
pol lubl1
За результатами заходу в м. Добропілля буде посилена робота щодо залучення донорських організацій для інвестування в інфраструктурні об’єкти міста, пошуку міста партнера для складання нової стратегії розвитку Великого Добропілля.
![pol lubl2 pol lubl2](/dist-assets/images/cap.jpg)
pol lubl2
Партнерський матеріал
До речі, польську мову зараз можливо вивчати безкоштовно по відео-урокам, у чому вам допоможе сайт: Nauka-online.pl.