• Главная
  • Нагадуємо про необхідність сплати земельного податку за 2018 рік
12:42, 24 мая 2018 г.

Нагадуємо про необхідність сплати земельного податку за 2018 рік

Покровсько – Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що земельні відносини в Україні регулюються Земельним кодексом України, а справляння плати за землю – Податковим Кодексом України (далі - ПКУ).

Підпунктом 14.1.147 пункту 14.1 статті 14 ПКУ встановлено, що плата за землю - обов'язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Відповідно до статті 206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним.

Згідно статті 269 та 270 ПКУ платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування земельним податком є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності.

Згідно ст. 12.3. ст.12 ПКУ сільські, селищні, міські ради та ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, в межах своїх повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів.

Ставка і розмір податку залежать від площі земельної ділянки, місцезнаходження ділянки та та того як вона використовується.

Нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами (за місцезнаходженням земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року повідомлення про внесення податку. Термін сплати податку до 25 серпня 2018 року.

Якщо громадянин не отримав повідомлення, йому необхідно звернутися до ЦЕНТРУ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ за місцем розташування земельної ділянки.

Для платників, земельні ділянки яких розташовані у:

- м. Добропілля, Добропільський район – звертатися за адресою: м. Добропілля, пров. Європейський, 4 або за тел. 06277 – 2-88-74;

- смт. Олександрівка, Олександрівський район – звертатися за адресою: смт. Олександрівка, пл. Олександра Невського, 3 або за тел. 06269-2-12-54.

Режим роботи: з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00 год., у п’ятницю – з 9.00 до 16.45 год. з перервою у роботі з 13.00 до 13-45.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #податкова
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...