• Главная
  • У школах Добропільського району відбулося свято Останнього дзвоника
15:48, 25 мая 2018 г.

У школах Добропільського району відбулося свято Останнього дзвоника

Сьогодні, 25 травня, в школах Добропільського району відбувається свято Останнього дзвоника.

У 8 навчальних закладах Добропільщини продзвеніли останні дзвоники, сповістивши 1100 школярам про закінчення навчального року. Для 52 одинадцятикласників району останній дзвінок прозвучав прощальним передзвоном та стартом до нового етапу їхнього життя. Урочистості розпочалися з виконання Державного Гімну України.

звонок1

звонок1

Учні, вчителі, батьки, односельці заполонили сьогодні шкільні подвір’я, аби разом провести у доросле життя випускників та привітати із початком канікул молодше покоління школярів. Із закінченням навчального року привітали учнів кожного навчального закладу району керівництво райдержадміністрації та районної ради, депутати районної та сільських рад, керівники підприємств всіх форм власності, голови сільських та селищної рад.

Найкращим учням шкіл за високі досягнення у навчанні, перемо гах в інтелектуальних, творчих конкурсах та спортивних змаганнях, активну участь у громадському житті шкіл , с і л, селищ району бул о вручен о дипломи, грамоти тощо .

За доброю традицією, керівники району цього дня відвідали навчальні заклади, аби сказати своє напутнє слово випускникам, подякувати їх наставникам та батькам за виховання молодого, перспективного покоління рідного Добропільського краю. Зокрема, голова районної державної адміністрації Дмитро Кірносов вітав зі святом останнього дзвоника учнів Добропільської та Святогорівської ЗОШ.

звонок2

звонок2

звонок3

звонок3

звонок4

звонок4

звонок5

звонок5

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #район #свято #останнійдзвоник
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...