• Головна
  • Правила торгівлі в святкові дні на території міста Добропілля
12:44, 30 травня 2018 р.

Правила торгівлі в святкові дні на території міста Добропілля

Центр надання адміністративних послуг у місті Добропілля нагадує, що відповідно до Рішення Добропільської міської ради від 18.10.2017 №7/33-4 «Про затвердження Порядку розміщення пересувних тимчасових споруд та іншого спеціалізованого приладдя для роздрібної торгівлі під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів, виїзної та сезонної торгівлі, а також проведення гастрольних заходів на території міста Добропілля» суб’єкти господарської діяльності, які мають намір здійснювати свою діяльність в місцях проведення святкових заходів, повинні звернутися до органу місцевого самоврядування для укладання договору про пайову участь в утриманні об’єкта благоустрою на території міста Добропілля.

Для цього необхідно надати до Центру надання адміністративних послуг у м. Добропілля копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців та громадських формувань або копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарської діяльності; копію паспорту та реєстраційного номеру облікової картки платника податків, копію довідки про взяття на облік платників податків, копію гастрольного посвідчення.

Для отримання додаткової інформації звертатися за адресою: м. Добропілля вул. Театральна, буд. 19 або за телефонами (06277) 2-79-23, (095) 330-25-60.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #торговля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...