• Главная
  • Інформуємо батьків Добропілля: як направити дитину до літнього табору
15:20, 31 мая 2018 г.

Інформуємо батьків Добропілля: як направити дитину до літнього табору

Розпочинається літо! Багато хто з батьків має бажання направити свою дитину до дитячого літнього табору і у кожної сім’ї є така можливість.Що робити та куди звертатися?

Де можна отримати путівку для своєї дитини?

Треба звернутися до відділу у справах сім’ї та молоді Добропільської міської ради за отриманням додаткової інформації (будівля виконкому, 5-й поверх, каб. 508,)

Як отримати путівку, якщо дитина не належить до пільгової категорії?

Отримати путівку можуть сім’ї з дітьми на кожну дитину віком від 7 до 18 років за місцем проживання/реєстрації один раз на рік за методикою часткового відшкодування вартості путівок.

Що це за методика?

Ця методика передбачає часткове відшкодування вартості путівки у розмірі двух прожиткових мінімумів на одну дитину від 6 до 18 років, встановленого Законом України, тобто батьки обирають табір на території Донецької області, визначаються з вартістю путівки. Наприклад, якщо вартість путівки 6000 грн, виконком Добропільської міської ради сплачує за Вашу путівку 3720 грн, а решту сплачують батьки або первинні організації профспілок, членом яких є один з батьків дитини. Джерелом залишкової оплати вартості путівки можуть бути благодійні організації та інші джерела не заборонені чинним законодавством.

Звертаємо увагу на те, що часткове відшкодування вартості путівки на оздоровлення дітей здійснюється лише для зміни, яка складає не менше 21 день!

Відділ у справах сім’ї та молоді Добропільської міської ради запрошує до співпраці батьків, первинні профспілкові організації підприємств, установ, благодійні організації.

Звертатися за інформацією за телефоном 0501301236 Баранець Світлана Костянтинівна.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#табір #Добропілля #батьки
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...