У Добропільському районі працюють 6 пришкільних таборів

Одним із компонентів повноцінного розвитку особистості, запорукою здоров’я та успішного навчання підростаючого покоління є реалізація права на відпочинок та оздоровлення, зокрема у літній період.

Саме з цією метою на базі загальноосвітніх навчальних закладів Добропільського району щорічно організовуються відпочинкові зміни у формі пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей.

Так, з 01 по 20 червня 2018 року працюють 6 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей, які працюють у 6-годинному режимі, без денного сну з дворазовим гарячим харчуванням. Відпочинком у пришкільних таборах охоплено 210 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

У Добропільському районі працюють 6 пришкільних таборів , фото-1

В організації роботи пришкільних таборів важливим є питання організації цікавого та змістовного дозвілля дітей. Педагогічними працівниками на період роботи таборів розроблено плани виховної роботи, які включають пізнавально-розважальні заходи спортивно-оздоровчого, еколого-натуралістичного, художньо-естетичного та національно-патріотичного напрямів.

Робота відділу освіти райдержадміністрації, загальноосвітніх навчальних закладів спрямована на реалізацію заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, що забезпечують організацію дозвілля дітей, відновлення фізичних і психічних функцій дитячого організму, сприяють розвитку духовності та соціальної активності дітей.

дети2
дети2
Добропілля район табори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии