• Головна
  • Події тижня Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України
10:12, 2 червня 2018 р.

Події тижня Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

28.05.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням начальника управління Гулана Олега Борисовича, за участю першого заступника начальника управління Пітик Неоніли Євгеніївни, заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання про хід відпрацювання заяв щодо взяття на облік та поновлення виплати пенсій ВПО рік та підготовку матеріалів на засідання обласної міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати тощо.

30.05.2018 – начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Волошина Ольга Сергіївна провела зустріч у трудовому колективі комунального закладу охорони здоров'я "Добропільської лікарні інтенсивного лікування".

За минулий тиждень:

- за принципом «Єдиного вікна» відділом обслуговування громадян №1 зареєстровано 357 звернень, що на 25,6 % менше, ніж за попередній тиждень (480 звернень). Прийнято: 42 заяви на перерахунок пенсії, 14 – на первинне призначення пенсії, 86 осіб отримали консультації з питань пенсійного забезпечення, 8 осіб звернулися за переведенням пенсійних виплат до управління, 8 – за виготовленням електронного пенсійного посвідчення, 26 осіб – за поновленням виплати пенсій.

- на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 48 осІб;

- кількість громадян, які отримали консультації та надали необхідні документи за допомогою електронної черги складає 22 особи.

- дві особи звернулись на прийом до управління за допомогою скайп-зв’язку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #ПФУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...