Добропільчанам рекомендовано організувати роботи по знищенню амброзії

Серед найважливіших завдань, що постійно постають перед суспільством в літній період, є боротьба з карантинними рослинами.

Одним з видів шкідливих рослин є амброзія полинолиста – небезпечний для людини і довкілля бур’ян, який засмічує подвір’я та вулиці, присадибні ділянки, сади, парки, пустирі, узбіччя доріг, залізничні насипи, береги річок та ставків. Негативний вплив на довкілля значно поширюється при її проникненні на необроблені землі з порушеним трав’янистим покривом.

Рослини амброзії виробляють велику кількість пилку та насіння. Квітковий пилок є дуже небезпечним та шкідливим для людини і при вдиханні з повітрям викликає алергійне захворювання – амброзійний поліноз. Хвороба протікає у вигляді різко вираженого риніту, кон’юнктивіту, бронхіальної астми, мігрені, кропивниці та супроводжується значним знесиленням організму.

Для забезпечення ефективного контролювання чисельності амброзії полинолистої приоритетне значення має комплексне застосування методів боротьби з амброзією полинолистою, а саме: механічних, агротехнічних, хімічних та біологічних.

Тому одним з основних завдань відділу комунального господарства виконавчого комітету Добропільської міської ради на даний час є виявлення та локалізація карантинних бур’янів, а також визначення основних напрямків для локалізації амброзії полинолистої на території міста.

Згідно розпорядження Добропільського міського голови «Про посилення боротьби з карантинними рослинами» рекомендовано керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності, головам квартальних комітетів та ОСББ організувати роботи по знищенню карантинних бур’янів на підвідомчих та прибудинкових територіях.

Добропільська міська рада
Добропілля знищення амброзії
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии