• Главная
  • В Добропіллі розпочався семінар з енергоменеджменту
11:50, 11 июня 2018 г.

В Добропіллі розпочався семінар з енергоменеджменту

Сьогодні в Добропіллі розпочався дводенний семінар з муніципального енергоменеджменту для представників міст-партнерів проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Проект «Енергоефективність у громадах ІІ», базуючись на міжнародному досвіді, розробив концепцію муніципального енергоменеджменту (MEM), що була адаптована до українських реалій. Заплановано 5 «хвиль» робочих семінарів для 20 малих міст-партнерів, під час яких учасники дізнаються про систему МЕМ та особливості її впровадження. Одночасно з отриманням теоретичних знань, відбудуться відвідини об’єктів в місті, на яких реалізовано проекти з енергоефективності. Також до співпраці було залучено ще 5 міст з попереднього проекту «Енергоефективність у громадах» задля передачі їхнього практичного досвіду.

В Добропіллі розпочався семінар з енергоменеджменту, фото-1

Захід, що проводиться в нашому місті, присвячений основам МЕМ: практичним порадам щодо побудови інституційної спроможності для впровадження МЕМ у містах, особливостям проведення інвентаризації будівель, впровадження енергетичного моніторингу в муніципальних будівлях та аналізу отриманих результатів.

Добропілля, як і інші міста-учасники, отримає домашнє завдання, виконання якого та можливі помилки аналізуватимуться протягом наступної зустрічі.

В Добропіллі розпочався семінар з енергоменеджменту, фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#енергоменеджмент #семінар #Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...