• Главная
  • Платникам, які планують перейти на спрощену систему оподаткування, необхідно подати заяву до 15 червня
17:03, 14 июня 2018 г.

Платникам, які планують перейти на спрощену систему оподаткування, необхідно подати заяву до 15 червня

Як повідомили в Добропільській ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області, на сьогодні спрощену систему оподаткування обрали 1719 суб’єктів господарювання – фізичних осіб. Така кількість платників єдиного податку становить майже 77 відсотків в загальній кількості зареєстрованих підприємців (2236).

Тим платникам, які планують працювати з липня поточного року на єдиному податку, податківці нагадують, що відповідно до Податкового кодексу України (далі - Кодекс) перехід на спрощену систему оподаткування суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може здійснити один раз протягом календарного року.

Перехід на спрощену систему оподаткування здійснюється шляхом подання відповідної заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Граничним терміном подання заяви для переходу на спрощену систему оподаткування з IІI кварталу 2018 рокує 15 червня 2018 року.

До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на таку систему, суб'єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені для відповідних груп платників єдиного податку (п. 291.4 ст. 291 Кодексу).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #податкова
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...