• Головна
  • Відбулося засідання двадцять сьомої позачергової сесії Добропільської районної ради
11:10, 16 червня 2018 р.

Відбулося засідання двадцять сьомої позачергової сесії Добропільської районної ради

15 червня відбулося засідання двадцятьсьомої позачерговоїсесії районної ради сьомого скликання. Із 26 районних обранців прибули та зареєструвалися16.

В роботі сесії взяли участь заступник голови Добропільської райдержадміністрації Наталя Перекотій, керівники районних установ та організацій, сільські голови, представники засобів масової інформації.

2.jpg

2.jpg

Перед початком пленарного засідання голова районної ради Тамара Бєлянкіназазначила, що скликання позачергової сесії обумовлено необхідністю виконання рішення районної ради від 25.05.2018 № V І I – 26/25 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади», метою якого є створення постійно-діючої комісії конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги Добропільської районної ради».

Районна рада оперативно приступила до розглядупитань порядку денного:

1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2018 рік та основні напрями розвитку на 2019 і 2020 роки.

2. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії районної ради від 22.12.2017 № V ІІ – 22/4 «Про районний бюджет на 2018 рік».

3. Про розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів на вкладних (депозитних) рахунках у банках.

4. Про надання згоди на спрямування коштів районного бюджету на депозитний рахунок.

5. Про створення постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги Добропільської районної ради».

6. Про дострокове припинення дії контракту з директором комунального закладу «Районна дитячо-юнацька спортивна школа» Добропільської районної ради.

7. Про затвердження передавального акта редакції газети «Новий шлях» (код ЄДРПОУ 02472246).

Сесія пройшла злагоджено та результативно. За підсумками своєї роботи депутати ухвалили всі рішення, які виносилися на розгляд пленарного засідання.

Результати поіменного голосування

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #сесія #район
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...