• Главная
  • У Добропіллі пройшов цікавий тренінг: Фінішна пряма – це тільки початок!
13:55, 17 июня 2018 г.

У Добропіллі пройшов цікавий тренінг: Фінішна пряма – це тільки початок!

Ювілейний десятий тренінг з циклу тренінгів ГРОМАДЯНСЬКА ПРОСВІТА МОЛОДІ НА СХОДІ УКРАЇНИ, що реалізує ГО «Молодь Сходу України» при підтримці Фонду Фрідріха Науманна за Свободу пройшов у місті Добропілля на базі Добропольского Центру Молоді "ДОБРО" зібравши 24 активіста з громад Добропілля, Покровська, Білозерська, Родинського, Святгорівки, Олександрівки, Маріуполя, Селідово.

На цей раз учасники спільно з тренерами Оксаною Ступак та Оксаною Іванік проаналізували проблеми свого міста та регіону, виокремивши ключові на вирішення яких зможуть вплинути. Об’єднавшись за інтересами вони створювали проекти, які б підвисили соціальну активність, організували дозвілля молоді.

Основними ідеями були проведення фестивалю здорового способу життя з майстер класами та спортивними активностями; Арт-фестивалю для згуртованості молоді віддалених районів Донецького регіону; тренінги щодо правової освіти та фінансової грамотності; фото конкурс інсценування сучасних творів українських письменників.

Наступним етапом є підготовка власних проектів учасників тренінгів, що спрямовані на вирішення локальних проблем громад, які вони презентують під час Форуму соціальної активності молоді в липні 2018 року та найкращі отримують міні гранти на реалізацію.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#тренінг #Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...