У Добропіллі відбулося відкриття оздоровчо-естетичного центру "Матері і дитини"

11 червня 2018 року відбулось урочисте відкриття оздоровчо-естетичного центру "Матері і дитини". Захід відвідала провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Добропільського міського центру зайнятості Катерина Зіганшина.

Центр заснувала переможниця «Українського донецького куркуля» Ольга Філімановська.

На відкритті підприємниця розповіла про послуги, які тепер, завдяки придбаному на кошти гранту обладнанню, будуть надаватися центром, а саме: прийом лікаря педіатра і психолога, школа підготовки майбутніх мам, лекції по вагітності та пологах, гімнастика для новонароджених, загальнооздоровчий масаж для дітей і дорослих, сучасна ванна з системою підводно-вакуумного масажу та багато іншого.

Ольга Філімановська активно співпрацює з центром зайнятості у підборі кадрів, так на новостворені робочі місця було працевлаштовано чотири безробітних особи шляхом надання компенсації витрат на єдиний внесок та оплату праці ВПО. Роботодавець вимагала від претендентів на вакансії якісних знань та професійних учінь, тому і погодилась на професійне навчання шляхом стажування безпосередньо на робочому місці. Після закінчення навчання колишні безробітні отримали довгоочікувану роботу.

Колектив Добропільського міського центру зайнятості бажає успіхів Ользі Філімановській у розвитку підприємницької діяльності та впевнений в подальшій плідній співпраці!

У Добропіллі відбулося відкриття оздоровчо-естетичного центру  "Матері і дитини", фото-1 У Добропіллі відбулося відкриття оздоровчо-естетичного центру  "Матері і дитини", фото-2 У Добропіллі відбулося відкриття оздоровчо-естетичного центру  "Матері і дитини", фото-3 У Добропіллі відбулося відкриття оздоровчо-естетичного центру  "Матері і дитини", фото-4 У Добропіллі відбулося відкриття оздоровчо-естетичного центру  "Матері і дитини", фото-5
Добропілля оздоровчий центр матері
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии