• Главная
  • В Добропіллі пройшов Відкритий турнір з кікбоксингу «Кубок Донбасу»
Обновлено
11:49, 18 июня 2018 г.

В Добропіллі пройшов Відкритий турнір з кікбоксингу «Кубок Донбасу»

Обновлено

16 червня в Палаці спорту міста Добропілля вперше відбулися масштабні та видовищні змагання з кікбоксингу. Відкритий турнір «Кубок Донбасу» зібрав триста спортсменів з Бахмута, Краматорська, Костянтинівки, Лиману, Мирнограду, Маріуполя, Новогродівки, Покровська, Родинського, Слав’янська, Торецька, Харкова, міст Курахове та Селидове.

В Добропіллі пройшов Відкритий турнір з кікбоксингу «Кубок Донбасу», фото-1

Проведення такого визначного спортивного заходу саме в нашому місті стало можливе завдяки ініціативі міського голови Андрія АКСЬОНОВА та тісній співпраці міської влади з компанією ДТЕК, яка стала генеральним спонсором змагань.

«Два роки тому міський голова поставив перед нами амбіційне завдання – перетворити Добропілля на спортивну столицю Донбасу. За ці роки ми у співпраці з ДТЕК реконструювали Палац спорту, побудували вісім сучасних спортивних майданчиків для ігрових видів спорту: футболу, баскетболу, тенісу та волейболу. Наразі розвиток спортивних об’єктів у місті триває», - розповідає Олексій ГАЛИЦКИЙ, заступник міського голови Добропілля.

В Добропіллі пройшов Відкритий турнір з кікбоксингу «Кубок Донбасу», фото-2

Як зазначила в своєму привітальному слові керівник напрямку з соціального розвитку ДТЕК Вікторія ГРИБ, перетворення Добропілля на спортивну столицю Донбасу наразі вже має міцну платформу у вигляді розвиненої спортивної інфраструктури, що з’явилась, зокрема, завдяки партнерським відносинам міської влади з компанією ДТЕК в рамках соціального партнерства.

В Добропіллі пройшов Відкритий турнір з кікбоксингу «Кубок Донбасу», фото-3
В Добропіллі пройшов Відкритий турнір з кікбоксингу «Кубок Донбасу», фото-4

Бої були напруженими та емоційними, за їх результатом багато юних спортсменів були нагороджені медалями. В командному заліку перше місце посіли кікбоксери з міста Курахове (тренер Дріга А.Г.). Друге місце — у команди міста Селидове (тренер Макаров С.О.). Третє поділили між собою Новогродівка (тренер Пашинський І.С.) та Покровськ (тренери Костенко В.Ф., Стоволос В.О., Шеремет’єв Р.О., Незнахін Р.С.).

В Добропіллі пройшов Відкритий турнір з кікбоксингу «Кубок Донбасу», фото-5

Справжньої родзинкою цього спортивного дня стали професійні бої, які проходили вже ввечері. Подібного рівня майстерності Добропілля ще не бачило!

В Добропіллі пройшов Відкритий турнір з кікбоксингу «Кубок Донбасу», фото-6
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #турнір #кікбоксинг
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...