• Главная
  • Для добропільчан провели День відкритих дверей у Центрі розвитку підприємництва
10:45, 21 июня 2018 г.

Для добропільчан провели День відкритих дверей у Центрі розвитку підприємництва

З метою розширення перспектив зайнятості, стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу 20 червня 2018 року у Добропільському міському центрі зайнятості в рамках роботи Центру розвитку підприємництва відбувся День відкритих дверей.

Мета заходу – стимулювання підприємницьких ініціатив у безробітного населення, які планують створити власний бізнес.

Захід відкрила заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Марина Владимирова, яка проінформувала присутніх про унікальну можливість взяти участь у діючих грантових програмах підтримки бізнес-ініціатив від Данської Ради у справах Біженців, Норвезької ради у справх біженців, запропонувала молодим жінкам взяти участь у конкурсі, який проводиться за підтримки Донецької торгово-промислової палати під назвою «Чому я обираю власний бізнес», надала чіткі рекомендації щодо заповнення грантових заявок та наголосила на готовності фахівців центру зайнятості надавати допомогу з цих питань.

Відвідувачам заходу була продемонстрована презентація: «Маємо ідеї для бізнесу», он-лайн (мобільним) ЦРП на системі Android.

Додатково була надана інформація про проведення Донецькою торгово-промисловою палатою циклу безкоштовних семінарів з бізнес-планування, на яких слухачі дізнаються про доцільне використання бізнес-планів для здійснення бізнесу, навчаться аналізувати бізнес-ідеї та комплексно організувати власний бізнес.

Провідний юрисконсульт Альона Петрова детально ознайомила з вимогами до бізнес проектів, які подаються на «Український донецький куркуль», а також резюмувала вищезазначений захід та наголосила на тому, що у зв’язку з відсутністю на ринку праці необхідної кількості вакансій для працевлаштування, необхідно використовувати всі можливості щодо організації власної справи.

Для добропільчан провели День відкритих дверей у Центрі розвитку підприємництва, фото-1

Учасники заходу зацікавились наданою інформацією, взяли участь у обговоренні практичних питань щодо подання онлайн-заявок про участь у конкурсі, вибору напрямків підприємництва.

Центр розвитку підприємництва Добропільського міського центру зайнятості завжди надасть допомогу та підтримку тим, хто має намір створити або розвивати свою справу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #центр #підприємництва
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...