• Главная
  • Конкурс «Підприємець року Донецької області – 2018»
10:17, 26 июня 2018 г.

Конкурс «Підприємець року Донецької області – 2018»

Протягом останніх років стало традицією відзначати День підприємця з почесним нагородженням кращих представників малого бізнесу Донецької області.

Облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області ініціюють проведення Десятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2018».

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців за вагомий внесок в політичне, економічне, соціальне життя суспільства, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.

У номінації конкурсу «Кращий Український донецький куркуль» бере участь переможець регіонального конкурсу щодо фінансової підтримки Потьомкін Дмитро Миколайович. У грудні 2017 року він отримав грант «УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ» і вже з квітня 2018 року почав реалізовувати якісну продукцію власного виробництва (кури бройлери) в місті Добропіллі та в Добропільському районі.

Бажаємо нашому земляку одержати перемогу у конкурсі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#куркуль #Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...