• Головна
  • Події тижня Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України
12:01, 27 червня 2018 р.

Події тижня Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

25.06.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням начальника управління Гулана Олега Борисовича, за участю першого заступника начальника управління Пітик Неоніли Євгеніївни, заступника начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання щодо проведення перерахунку пенсій станом на 01.07.2018 р., заходів до Дня Конституції України, звірки по виконавчих провадженнях з відділом ДВС, роботи з арбітражним керуючим щодо банкрутства підприємства та ін.

25.06.2018 – заступник начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Громило Наталя Миколаївна провела прес-конференцію з питань виплати пенсій переселенцям з окупованих територій Донецької та Луганької областей.

25.06.2018 – в рамках співпраці з органами влади та місцевого самоврядування фінансово-економічний відділ надав інформацію про виконання Плану заходів з реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, за І півріччя 2018 року.

26.06.2018 – перший заступник начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Пітик Неоніла Євгеніївна провела засідання робочої групи з координації діяльності по наповненню бюджету управління з начальником відділу ДВС Герасенковою Д.В.

26.06.2018 – делегація колективу на чолі з першим заступником Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Пітик Неонілою Євгеніївною взяли участь у святковому заході, присвяченому Дню Конституції України на тему: «Квітуй во славу України, талантів Добропільської землі».

26.06.2018 – в Добропільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області відбулася виставка на тему: «Я маю право», присвячена Дню Конституції України в рамках право просвітницького проекту.

За минулий тиждень:

До керівництва управління на особистий прийом звернулось три особи

- за принципом «Єдиного вікна» відділом обслуговування громадян №1 зареєстровано 386 звернень, що на 20,5 % менше, ніж за попередній тиждень (465 звернень). Прийнято: 44 заяви на перерахунок пенсії, 16 – на первинне призначення пенсії, 67 осіб отримали консультації з питань пенсійного забезпечення, 16 осіб звернулися за переведенням пенсійних виплат до управління, 4 – за виготовленням електронного пенсійного посвідчення, 19 осіб – за поновленням виплати пенсій.

- на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 31 особу;

- кількість громадян, які отримали консультації та надали необхідні документи за допомогою електронної черги, складає 23 особи;

- дві особи звернулось на прийом до управління за допомогою скайп-зв’язку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #ПФУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...