• Главная
  • Добропільське об’єднане управління ПФУ повідомляє: запроваджено інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень
Зразок згоди
17:05, 27 июня 2018 г.

Добропільське об’єднане управління ПФУ повідомляє: запроваджено інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень

Зразок згоди

Пенсійним фондом України запроваджено інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень

Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що Пенсійним фондом України запроваджується сучасний онлайн-сервіс інформування громадян шляхом смс-повідомлень. Скористатися такою послугою можуть як пенсіонери, так і застраховані особи. Сервіс надається БЕЗКОШТОВНО.

За допомогою СМС - повідомлень Пенсійний фонд інформуватиме громадян про результати розгляду звернення за призначенням , перерахунком, та поновленням пенсії; про утримання з пенсійної виплати та про припинення виплати пенсії; про необхідність звернення до Пенсійного фонду України для підтвердження даних про особу, про сплату страхових внесків та розмір страхового стажу.

Для підключення сервісу СМС-інформування необхідно особисто звернутися до Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької або активувати послугу в особистому кабінеті Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Після успішного налаштування сервісу, за декілька хвилин на телефон надійде СМС-повідомлення про підтвердження реєстрації.

Добропільське об’єднане управління ПФУ повідомляє: запроваджено інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #пенсійний #фонд #смс
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...