• Главная
  • У Добропіллі відбулась міжміська онлайн презентація до Дня працівників металургійної та гірничодобувної галузей
10:53, 4 июля 2018 г.

У Добропіллі відбулась міжміська онлайн презентація до Дня працівників металургійної та гірничодобувної галузей

Традиційно в третю неділю липня відзначається День працівників металургійної та гірничодобувної галузі. Для організації ефективної співпраці служби зайнятості з підприємствами все більш актуальними та затребуваними стають надання послуг дистанційно, налагодження зв’язків між роботодавцями та потенційними робітниками, які знаходяться в різних містах, задля укомплектування існуючих вакансій.

3 липня 2018 року в приміщенні Добропільського міського центру зайнятості відбувся міжміський онлайн-захід презентація роботодавців: ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» ВСП «ШУ Добропільське», ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» ВСП «ШУ Білозерське», під час якого спілкувалися представники підприємств та всі бажаючи громадяни м. Добропілля, м. Мирнограда, м. Покровська , смт Олександрівка.

Для координації дій була досягнута домовленість з керівниками відповідних центрів зайнятості щодо організаціїонлайн-заходу. Фахівці Олександрівського районного центру зайнятості, Мирноградського та Покровського міських центрів зайнятості здійснили попередній відбір претендентів на запропоновані вакантні робочі місця.

Подібні онлайн-заходи створюють комфортний простір, де максимально економляться час та зусилля і отримується найбільш вагома та затребувана інформація.

У Добропіллі відбулась міжміська онлайн презентація до Дня працівників металургійної та гірничодобувної галузей, фото-1
#Добропілля #презентація #центр #зайнятості
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...