• Головна
  • Добропільчан закликають згуртуватись у боротьбі з амброзією
14:26, 4 липня 2018 р.

Добропільчан закликають згуртуватись у боротьбі з амброзією

Одним з видів шкідливих рослин є амброзія полинолиста – небезпечний для людини і довкілля бур’ян, який засмічує подвір’я та вулиці, присадибні ділянки, сади, парки, пустирі, узбіччя доріг, залізничні насипи, береги річок та ставків. Одним із завдань комунального відділу Добропільської міської ради на даний час є виявлення та локалізація карантинних бур’янів.

Враховуючи велику шкоду амброзії полинолистої як для сільського господарства, так і для здоров’я людей, боротьба з нею є одним з найважливіших завдань всіх громадян. Якщо ви виявили неподалік кущик амброзії, знищить його поки рослина не дала насіння.

Згідно розпорядження Добропільського міського голови «Про посилення боротьби з карантинними рослинами» рекомендовано керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності, головам квартальних комітетів та ОСББ організувати роботи по знищенню карантинних бур’янів на підвідомчих та прибудинкових територіях.

Нагадуємо, що за невиконання заходів щодо боротьби з карантинними рослинами передбачається адміністративне покарання у вигляді накладання штрафу:

- на громадян від двадцяти (340 грн) до вісімдесяти (1360 грн) неоподаткованих мінімумів доходів громадян;

- на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від п’яти десяти(850 грн) до ста (1700 грн) неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Немає поки що іншого шляху подолання даної проблеми, окрім як усім разом вести боротьбу з цією злісною карантинною рослиною, знищуючи амброзію повсюди.

Виконавчий комітет звертається до керівників підприємств, голів квартальних комітетів та ОСББ, мешканців міста з проханням взяти участь в виконанні заходів щодо боротьби з карантинними рослинами та не допустити їх розповсюдження на території міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#амброзія #Добропілля
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
live comments feed...