День відкритих дверей для внутрішньо переміщених осіб у Добропільському МЦЗ

04 липня 2018 року в рамках проведення загальнообласних інформаційно-консультаційних заходів щодо сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб Добропільським міським центром зайнятості було організовано та проведено зустріч з переселенцями.

Метою заходу було ознайомлення переселенців з послугами та можливостями служби зайнятості з вирішення питань працевлаштування на території м. Добропілля та Добропільського району, ознайомлення з інформаційними матеріалами, які розміщені в профінформаційному секторі центра щодо професійного навчання за направленням служби зайнятості, отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для відкриття власної справи, діючими грантовими проектами та компенсацією витрат роботодавця, який працевлаштовує за направленням базового центру зайнятості зареєстрованого безробітного з числа внутрішньо переміщених осіб.

День відкритих дверей для внутрішньо переміщених осіб у Добропільському МЦЗ, фото-1

Запрошений Андрій Шумара, заступник начальника Добропільського бюро безоплатної правової допомоги, розповів про види послуг, які надаються як внутрішньо переміщеним особам, так і мешканцям міста, підкресливши, що послуги надаються безкоштовно.

Зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері та по завершенню всі присутні подякували за надану інформацію та підтримку.

Добропільська міська рада
Добропілля центр зайнятості день дверей
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии