11:20, 6 июля 2018 г.

Не «паримося» разом

Ось і настало довгоочікуване літо, а з ним і неймовірна спека у всій своїй красі. Дехто потягнувся на південь до моря, бо що може бути краще у спеку, ніж прохолодна морська водичка, хтось обрав собі за відпочинок ліс і пережидають спеку, збираючи гриби та ягоди.

Та багато людей залишилось в місті, а ще й гості приїхали з різних усюдів. І ось саме для них хочеться розповісти про красиву оазу, розташовану в обрамленні хвойних дерев, які своїми величезними вітами закривають її від спекотного сонця.

Ця оаза – бібліотека-філія №1. У комфортній двадцятиградусній атмосфері для вас відкриється цілий всесвіт різноманітних послуг. Бажаєте зібратися тісною компанією за настільними іграми чи пограти на гітарі, поспілкуватися с родичами чи друзями з-за кордону - усе це можна зробити у бібліотеці. Сучасний Інтернет-центр надає різноманітні комп’ютерні послуги (електронна пошта, скайп, музика, фільми, ігри тощо), а красиві, зручні, обладнані усіма необхідними речами бібліотечні зали так і ваблять до себе гостей.

Не «паримося» разом, фото-1

І обовязково книжки, бо це ж бібліотека. Книжки сучасні, книжки класичні, українські, зарубіжні, старі, нові, маленькі та великі - усі неодмінно знайдуть свого господаря, бо фонд бібліотеки-філії №1 комплектується згідно з запитами користувачів.

Тож не «паримося», а займаємося улюбленими справами у літню спеку в комфортній прохолоді бібліотечних залів.

#Добропілля #інтернет
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...