• Главная
  • В Добропіллі діє Молодіжний центр
12:01, 16 июля 2018 г.

В Добропіллі діє Молодіжний центр

Датський літературознавець Георг Брандес якось сказав: «Найбільшою небезпекою для свободи є пасивність народу». Гірше лише, коли активність не проявляє молодь – рушійна сила суспільства. Тому, якщо ти молодий та енергійний, розповідаємо, куди ж цю активність спрямувати.

Молодіжний інноваційний центр «Dobro Lab», що знаходиться за адресою: м. Добропілля, вул. Фестивальна, б. 21 (будівля ЦКД), запрошує всіх відвідувачів, яким вже є 14, але не виповнилось 35!

Основними напрямками діяльності центру є: молодіжна журналістика (створення молодіжного прес-центру, проведення зустрічей для інтерв`ю з цікавими мешканцями міста та висвітлення подій), LEGO клуб, молодіжний парламент (організація діяльності молодіжного волонтерського руху та проведення тренінгів по різним темам), кіноклуб (показ документальних фільмів для молоді), англійський розмовний клуб, прикладне мистецтво, фотоклуб, музичний напрямок (організація акустичних концертів в приміщенні центру, діяльність бази для репетицій музичних груп). Молодь, яка відвідує центр, може стати учасником у написанні різноманітних проектів та грандів.

Робота молодіжного центру здійснюється згідно з графіком і розкладом, щодня окрім понеділка з 16:00 до 22:00.

#Добропілля #молодіжний #центр
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...