• Главная
  • Публічні консультації успішно впроваджено
17:20, 13 июля 2018 г.

Публічні консультації успішно впроваджено

06 лютого 2018 року між Громадською Організацією «Всеукраїнське Громадське Об’єднання «Інститут Республіка» та Добропільською міською Радою було підписано Меморандум про співпрацю, в рамках якого в місті Добропілля було запущено ще один інструмент участі – публічні консультації з громадянами.

Публічна консультація– це інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання. Воно виноситься на загальне обговорення, кожен громадянин може висловитися і вплинути на прийняття остаточного рішення. Під час зустрічі з керівництвом міста – з першим заступником Олексієм КОРМИЛЬЦЕВИМ – було запропоновано розвивати тему благоустрою міста. Для розгляду взяти питання облаштування наступних локацій: центральна площа міста, алея Шахтарської слави, сквер Молодіжний і алея біля будівлі міськради. Консультація проводилася за допомогою ресурсу «Ваша Думка». Інформацію про цей інструмент можна дізнатися під час дискусій, інфогодин, обговорень на круглих столах тощо. На даний час всі бажаючі висловили свої побажання в даному питанні і, хоча кількість опитуваних була не велика, представники влади наголосили на тому, що обов’язково дослухаються до наданих результатів голосування.

Публічні консультації успішно впроваджено, фото-1

Довідково: Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ГО «ВГО «Інститут «Республіка». Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

#Добропілля #публічні #консультації
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...